Elektromechanik - kolejová vozidla

Náplň práce:

  • Montáž elektrického zařízení a propojování jednotlivých celků
  • Zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod.
  • Práce dle výkresové dokumentace, schémat, návodů a technologických postupů
  • Kontrola výrobku před předáním na další výrobní operaci nebo pracoviště

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektromechanik (Není požadována Vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Praxe v elektromontážních činnostech, procesech a operacích
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost
  • M/Ž

Nabízíme:

  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Dvousměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky za přesčas
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Možnost ubytování

Mzda:

  • Nástupní mzda 220,- Kč/hod čistého
Mzda 230,- Kč/hod čistého
Lokalita Plzeň
Firma Alfa Job CZ s.r.o.
Nástup Ihned

Zaujala vás tato pozice?

Dejte nám vědět!

* pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.